


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис конвектора електричного Cooper&Hunter CH-1500MD
Електричний конвектор Cooper&Hunter CH-2000MD серії Domestic Black з механічним керуванням розрахований на обігрів приміщення площею до 20 квадратних метрів.
Потужність конвектора 1500 Вт, два рівня потужності – 750 / 1500 Вт.
Конвектор підтримує два типи монтажу – настінний та підлоговий. Кронштейни та опори (на коліщатках) постачаються в комплекті з обігрівачем.
Переваги Cooper&Hunter Domestic Black з механічним термостатом:
- Унікальна аеродинамічна форма корпусу сприяє швидкому розповсюдженню повітря по всій площі приміщення;
- Нагрівальний елемент RX-nano-heateX - цільнолита Х-подібна ребриста конструкція сприє швидкому обігріву.
- Використання спеціального сплаву алюмінію з використанням Nano-технологій дозволяє за максимально короткий час вийти на робочу температуру.
- Надійне механічне керування;
- Система теплових екранів для посилення конвекції.
- Два рівня потужності (повна та наполовину).
- Високий рівень захисту IP 24.
- Захист від перегріву.
- Міцний композитний матеріал ніжок.
- Кронштейни для настінного кріплення.
Характеристики:
| Тип | конвектор електричний |
| Установка | настінна / підлогова |
| Потужність | 750 / 1500 Вт |
| Захист від перегріву | так |
| Клас захисту | ІР24 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Болгария |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Вес | 4.6 кг |
- Цена: 3 188 ₴
- В наличии
Конвектор електричний Cooper&Hunter CH-1500MD, 1.5 кВт, 20 кв.м, обігрівач з терморегулятором, чорний Domestic
3 188 ₴
- +380 (50) 253-33-64Генадий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

