

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Tesy CN 03 200 MIS F - ефективний та енергозберігаючий електричний конвектор, призначений для основного та додаткового обігріву приватних будинків, котеджів, заміських будинків, дач та офісів. Конвектор відрізняється сучасним елегантним дизайном, високою якістю виконання та доступною ціною. Встановлюється на стіні стаціонарно, але його конструкція припускає встановлення на підлозі на опорах. Рекомендована площа обігріву: до 20 м2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Мощность обогрева | 200 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Болгария |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Вес | 5.72 кг |
- Цена: 2 290 ₴
- В наличии
Конвектор електричний TESY CN 03 200 MIS F. Мощность 2 кВт.
2 290 ₴
- +380 (50) 253-33-64Генадий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

