



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Область застосування:
Циркуляційні насоси призначені для перекачування робочих рідин в системах опалення закритого та відкритого типу, а також системах кондиціонування із постійним об'єднання об'ємом робочої рідини.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка статора
- Двигун асинхронний з короткозамкненим «мокрою» ротором закритого типу
- Охолодження двигуна перекачуваною рідиною
- Три режими потужності
- Моноблочне виконання з одним робочим колесом
- Корпус насосної камери з чавуну
- Робоче колесо із полімеру
- Ведучий вал із металокераміки
- Корпус статора із алюмінію
- Підшипники із керамографіту
- З’єднувальні гайки в комплекті
- Монтажна база 220 мм
Умови застосування:
- Робоча рідина: нев’язка, хімічно неагресивна, без волокнистих включень чи механічних домішок
- Значення рН 8,5-9,5
- Максимальний робочий тиск 10 атм.
- Максимальна температура перекачуваної рідини +110 °С
- Максимальна температура навколишнього середовища +40 °С
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 0.3 Вт |
| Вес | 8.3 кг |
| Производитель | Euroaqua |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Частота | 50 Гц |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 9.6 куб. м/час |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 9 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Качество воды | Чистая |
| Состояние | Новое |
| Вид насоса | Для системы отопления |
- Цена: 6 453 ₴
- В наличии
- Код: 109001
Насос циркуляційний Euroaqua GPD 32 - 10/220 насос для опалення
6 453 ₴
- +380 (50) 253-33-64Генадий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

