


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Головна особливість Ledro S/90 від Nova Florida — оптимальна економія місця завдяки вертикальному розширенню. Гармонійно поєднується з інтер'єром будь-якого стилю. На всі моделі радіаторів серії дається гарантія 10 років із дати встановлення на виробничі дефекти, за умови, що встановлення було проведено відповідно до чинних норм і з дотриманням інструкцій щодо встановлення, правильного використання та правильного обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 10 кг |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Максимальная температура теплоносителя | 95 град. |
| Способ подключения | Боковое |
| Цвет | Черный |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Nova Florida |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 206.6 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество секций | 1 |
| Опрессовочное давление | 20 |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 2072 |
| Межосевое расстояние | 2000 |
- Цена: 5 720 ₴
- В наличии
Радіатор NOVA FLORIDA Ledro S/90 2000 мм Black Coffee
5 720 ₴
- +380 (50) 253-33-64Генадий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

